Objednávka

Vyberte si jednu ze tří balíčků podle vašich přání.
Vyplňte formulář a obratem vás budeme kontaktovat. Domluvíme se společně na veškerých podrobnostech.

V základním balíčku s dvaceti přáteli na palubě lodi si můžete užívat nejen nádherné a nezvyklé prostředí centra Prahy z paluby lodi, ale také spoustu zábavy, po dobu dvou hodin. Na lodi vás všechny vřele přivítáme Welcome drinkem. Za výhodnou cenu 495Kč/osobu (celková cena 9.990Kč) prožijete vaší párty, na kterou budete vy i vaši přátelé ještě dlouho vzpomínat.

Standardní balíček obsahuje oproti základnímu neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů. Pozvěte své přátele a nepočítejte každý drink po celou dobu tří hodinové plavby. Tato volba je velice oblíbená zejména při rozlučkách se svobodou a oslavách narozenin. Neodolatelná cena 1.023Kč/osobu (celková cena 20.460Kč) vám zajistí neopakovatelné zážitky.

Balíček Extra zahrnuje navíc oproti standardnímu DJ s vlastní aparaturou. Za příjemnou cenu 1.240Kč/osobu (celková cena 24.816Kč) si při plavbě poslechnete hity vašeho srdce.

Nevíte si rady s volbou balíčku, nebo chcete nějakou nestandardní smlužbu? Vyplňte formulář, napište vaše přání do poznámky a veškeré starosti nechte na nás.


Objednávkový formulář


Reference od zákazníků

Chtěla bych Vám velmi poděkovat za skvělou organizaci a pomoc při řešení všech dalších požadavků a změn, které jsem si na Vás v průběhu akce vymyslelaJ.Všichni byli opravdu spokojeni, Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně dalších spokojených klientů.

Ing. Klára Sovová (Marketingová specialistka, CEMI MBA Studies s.r.o.)

Děkujeme za včerejší plavbu, byli jsme spokojeni, mám mnoho pozitivních ohlasů od kolegů.
Zdravím